Mój pierwszy obraz Sprzedany za kwotę 20 tyś. zł 

Wspólnie z Maciej Wieczorek – Expert w Bentley’u wystawiliśmy mój ręcznie malowany obraz Bentley’a, na aukcje charytatywną, która odbyła się podczas konferencji Biznes 2.0 

Cała kwota 20 tyś. zł została przekazana na cele charytatywne fundacji Expertia Fundation. Podczas wydarzenia udało się zebrać w sumie 37 tyś. zł. Szczególności podziękowania należą się osobą, które wsparły fundację aukcję.

Już miną tydzień od Konferencji Biznes 2.0 ale nadal jestem pod ogromnym wrażeniem. Było naprawdę super. Cena sprzedaży przeszła moje oczekiwania.

Dodaję ten post z drobnym opóźnienie, bo zaraz po konferencji miałem Obronę Dyplomu i muszę się, również pochwalić, że obroniłem pracę z wynikiem 5.0. Od kilku dni oficjalnie jestem mgr sztuki.

Podczas konferencji Biznes 2.0 poznałem wiele wspaniałych ludzi, z czego jestem bardzo zadowolony. Od razu dziękuję, za dużo wartościowej wiedzy na temat przede wszystkim przedsiębiorczości, biznesu i stylu życia. Szczególności:

Kacper Bisanz
Maciej Wieczorek – Expert w Bentley’u
Grzegorz Kusz
Bartek Popiel
Bartosz Nosiadek
Bartosz Szubert
Michał Leśniewski

W tym momencie pracuję nad montażem nagrania z malowania Bently’a dlatego od razu zachęcam do subskrybowania kanału ➡️: http://bit.ly/36DDfcJ

Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie. Było Super 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *